COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Halden Bilsenter AS
Svinesundsveien 339
1788
Halden
Telefon: 69217600

Halden Bilsenter AS

Svinesundsveien 339
1788
Halden
Telefon : 69217600

Kontakt detaljer for avdeling

Generelt

Åpningstider

Man-Fre 07:30-17:00

Telefon
69217600
Geir Løchen Daglig leder geir.lochen@haldenauto.no

Direkte Tlf: 91 20 22 00

Nye biler

Åpningstider

Man-Fre 09:00-17:00

Telefon
69217600
Ole-Fredrik Bjerkeli Salgskonsulent ole@haldenbilsenter.no
Direkte Tlf: 97 47 80 28

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 09:00-17:00

Telefon
69217600

Firmabil

Åpningstider

Man-Fre 09:00-17:00

Telefon
69217600

Finansiering

Åpningstider

Man-Fre 09:00-17:00

Telefon
69217600

Administrasjon

Åpningstider

Man-Fre 07:30-17:00

Telefon
69217600

Service

Åpningstider

Man-Fre 07:00-17:00

Telefon
69217600
Trine Palm Titland Kunderådgiver trine@haldenbilsenter.no

Verksted

Åpningstider

Man-Fre 07:00-17:00

Telefon
69217600
Trine Palm Titland Kunderådgiver Trine@haldenbilsenter.no
Tom Rødsmoen Verksmester Tom@haldenbilsenter.no
Marius Olsen Ford Mekaniker marius@haldenbilsenter.no
Jan Erik Karlsen Ford Mekaniker
Kenneth Rørmyr Ford Mekaniker Kenneth@haldenbilsenter.no

Deler og tilbehør

Åpningstider

Man-Fre 07:00-17:00

Telefon
69217600
Roy A. Grønberg Deleansvarlig roy@haldenbilsenter.no